MONSOON STUDIO

     Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeśli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali. 

Don McCullin


Podobno na początku wszystkiego był chaos... Na początku naszej fotograficznej drogi pojawiła się emocja. Emocja, która pokierowała naszymi wyborami i tym jak dziś uchwycamy Was. To właśnie emocją kierujemy się malując kadry i to właśnie emocja jest dla nas głównym czynnikiem udanej fotografii. To dla nas ogromnie ważne, aby zdjęcia, które Wam przekazujemy były "jakieś". Nietuzinkowe, magiczne, czarujące.

Fotografia to nasza pasja i sposób na życie. Uwielbiamy wszystko, co nas inspiruje. Ludzie, krajobrazy, miękkie światło, przedmioty z duszą. W sesje stylizowane staramy się wplatać nasze ulubione klimaty w stylu rustykalnym, boho i vintage. 

Uwielbiamy współpracę z kreatywnymi osobami. Doceniamy każdy proces twórczy, który dokonuje się z pasją i z sercem. Nasza fotografia zatrzymuje emocje i chwyta w kadrze to co ulotne, lecz warte zapamiętania. Uwielbiamy skupiać się na człowieku: jego liryczności i kontakcie z naturą. W odniesieniu do każdej sesji dbamy o to, aby nasze fotografie były niepowtarzalne, magiczne, pomysłowe i wyjątkowe. 

Zapraszam


Popularne posty