OFERTA

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Pięknie jest zatrzymać na zawsze te cudowne  chwile beztroskiego dzieciństwa. Magiczne, naturalne kadry podparte dziecięcą autentycznością, zawsze należały do naszych ulubionych. Zapraszamy Was zatem do naszego magicznego świata. Proponujemy Wam sesje stylizowane. Małe modelki i modeli wspomożemy w doborze odpowiedniej stylizacji. Sami posiadamy wiele dodatków i ubrań, które nadadzą zdjęciom niepowtarzalnego charakteru. 
Zapytaj o cenę. 
FOTOGRAFIA NOWORODKOWA
   
Momenty, które już nie wrócą: pierwsze        uśmiechy, słodki sen, malutkie paluszki -  wszystko, co każdy rodzic chciałby zachować w pamięci na zawsze. Taką sesję najlepiej wykonać do 14 doby życia maluszka - wtedy, gdy dziecko najwięcej śpi.  Robimy ją bez pośpiechu. Damy Wam tyle czasu, ile potrzebujecie: na nakarmienie, na przewinięcie, na uśpienie maluszka. Zawsze dbamy o odpowiednią temperaturę i bardzo spokojną atmosferę. Zachęcamy pomyśleć o takiej sesji jeszcze wtedy, gdy dziecko jest w brzuszku. 


FOTOGRAFIA ŚLUBNA


Uchwycimy Waszą miłość w niebanalny i nietuzinkowy sposób. Zapraszamy Was serdecznie na plenery ślubne. Poza cudowną pamiątką ma to być dla Was przede wszystkim wspaniała zabawa. Chodźmy razem na wycieczkę. Ukażemy Wasze uczucie we wspaniałych okolicznościach. Uwielbiamy sesje rustykalne, malowane światłem. Może marzycie o zimowej sesji ślubnej w ośnieżonym lesie? Może o sesji glamour w pałacu? A może o szalonym boho? Chętnie przedstawimy Wam naszą specjalnie spersonalizowaną pod Was ofertę.  FOTOGRAFIA RODZINNA

Ta sesja jest pełna uśmiechu.  Pomożemy Wam dobrać stylizacje tak, aby stanowiły jedną całość. Sami chętnie służymy pomocą w dobraniu odpowiednich dodatków. Niech ta sesja będzie prawdziwą zabawą i przygodą. Poza zdjęciami całej Waszej rodziny, zapewniamy również zdjęcia indywidualne. Zróbmy piknik! Chodźmy pływać łódką. Odwiedźmy stadninę. Niech te zdjęcia wzbudzą ogromny zachwyt całej rodziny! :-) 


             
REPORTAŻ ŚLUBNY 

Jeśli organizujecie  ślub i szukacie fotografa, który uwieczni Waszą uroczystość - dobrze trafiliście. Podajcie nam datę, miejsce a my sprawdzimy dostępność Waszego terminu. 
   

ARTYSTYCZNY PORTRET 

Podaruj sobie odrobinę luksusu. Artystyczny portret inspirowany malarstwem klasycznym. Tym rodzajem fotografii wygraliśmy nie jeden konkurs. Melancholijny, dumny, nieco historyczny. My go uwielbiamy! Taka sesja to 5 w pełni przygotowanych kadrów i 2 różne stylizacje. Efekt jak z obrazów mistrzów malarstwa. 100% sztuki. 

SESJE PRODUKTOWE STYLIZOWANE

Idealny sposób na ożywienie i urozmaicenie strony Waszego biznesu, social media a także na niebanalne i ciekawe pokazanie Waszych produktów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy kreatywni i robimy wszystko, aby tymi zdjęciami przyciągnąć uwagę klienta. Realizujemy również sesje reklamowe.  Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie w zależności od Waszych preferencji np. co do ilości zdjęć. 


PACKSHOT

W naszej ofercie znajdują się również zdjęcia produktów typu packshot. Idealnie nadają się do podstawowej prezentacji produktów np. w sklepie internetowym, czy w katalogu. Tego rodzaju zlecenia wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę typ produktu i ilość zdjęć.
Zapytaj o wycenę


Popularne posty